Development

DWORZYSKO PARK - WYMARZONE MIEJSCE DO ŻYCIA

 

Tylko 5 km od centrum Rzeszowa, wśród terenów zielonych, w sąsiedztwie parku naukowo - technologicznego powstaje komfortowe osiedle mieszkaniowe o nowoczesnej zabudowie. DWORZYSKO PARK  to  zlokalizowana  przy  ulicy  Technologicznej w Rzeszowie nowa inwestycja firmy BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane. Nazwa osiedla nawiązuje do   sąsiadujących  z  nim  terenów  zielonych  oraz  do Parku Naukowo - Technologicznego DWORZYSKO, który przyciąga inwestorów i przedsiębiorców oraz oferuje nowe miejsca pracy. Niewątpliwie atutem tej lokalizacji są: szybkość i łatwość dojazdu do centrum  i innych dzielnic w mieście oraz połączenie  przez  autostradę  ze  strefami  ekonomicznymi  w   Jasionce  i Rogoźnicy. Osiedle stanowić będą 4 nowoczesne budynki, z podziemnymi halami garażowymi, terenami zielonymi oraz placami zabaw. W projekcie uwzględniono potrzeby mieszkańców odnośnie komfortu i wygody. Zróżnicowany rozkład oraz metraż zaspokoi różne gusta i potrzeby. Dla wygody mieszkańców na parterach przewidziano lokale usługowo-handlowe. Inwestycja charakteryzuje się dobrze przemyślaną, nowoczesną zabudową, oraz dużą przestrzenią z terenami zielonymi. W obrębie osiedla ruch kołowy będzie ograniczony. Wzdłuż budynków przewidziano zielone alejki.

 

 

Więcej na stronie: https://dworzysko-park.pl/

 

 

 

 

rzeszow dworzysko nowa inwestycja2

Nowa inwestycja w Warszawie - Sprawna 33 - miejsce, w którym możesz zamieszkać

W dzielnicy Warszawa - Białołęka powstaje budynek mieszkalny o nowoczesnej architekturze. Na ośmiu kondygnacjach naziemnych zaprojektowano 80 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27,20 m2 do 59,95 m2. Na części parteru oraz ostatniej kondygnacji usytuowano komórki lokatorskie. Lokale na parterze będą posiadać taras z ogródkiem do wyłącznego korzystania. W części podziemnej powstanie jednokondygnacyjny garaż podziemny z 89 miejscami postojowymi oraz kilkoma boksami rowerowymi. Budynek będzie ogrzewany z lokalnej kotłowni gazowej zlokalizowanej na ostatniej kondygnacji i wyposażony w systemy wentylacji mechanicznej hybrydowej. Na działce przewidziano plac zabaw. Wokół pełna infrastruktura miejska - komunikacja, szkoły, sklepy, usługi.

 

Zapraszamy do biura sprzedaży obok budowy

ul. Sprawna 33

 

Więcej na stronie: https://sprawna33.pl

 

 

 

 

warszawa sprawna 33 sprzedane

Kameralne Osiedle na Mokotowie - "Bluszczańska Ogrody 2" - Warszawa ul. Bluszczańska

Kompleks BLUSZCZAŃSKA OGRODY II tworzą dwa budynki mieszkalne z 66-ma lokalami. Wszystkie mieszkania, które są w nich zlokalizowane, spełniają najwyższe standardy. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych pozwoliło stworzyć funkcjonalne wnętrza. Na zamkniętym terenie dziedzińca zaprojektowany został wygodny plac zabaw dla dzieci otoczony oryginalną zielenią. Skierowanie ruchu kołowego do podziemnej hali garażowej zapewni zarówno spokój i ciszę, jak i czyste powietrze oraz bezpieczeństwo bawiącym się maluchom, a także wypoczywającym mieszkańcom.

 

warszawa_bluszczanska_II_sprzedane

Inwestycja w Rzeszowie - "Marcinowe Wzgórze" - Rzeszów, ul. Marcina Filipa

W Rzeszowie przy ul. Marcina Filipa (dzielnica Wilkowyja Północ) zakończyła się budowa inwestycji Marcinowe Wzgórze. W I etapie do użytkowania zostało oddanych 110 mieszkań a w II - 44 mieszkania. Budynki mają nadane numery administracyjne ul. Marcina Filipa 68- 78. Zakończenie II etapu, w ramach którego powstały budynki C1 i C2, nastąpiło we wrześniu 2018. Kameralne osiedle, złożone z sześciu niewysokich budynków o zróżnicowanej wielkości, wyróżnia nowoczesna architektura i najwyższa jakość wykonania. Osiedle zlokalizowane jest w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim i wygodnym połączeniem do centrum miasta (4 km). Zobacz na mapie (klik) Miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz przy budynkach. W budynkach windy i wideodomofony. W pobliżu pełna infrastruktura miejska. Do osiedla prowadzi nowo wyremontowana droga, ze ścieżką rowerową i oświetleniem.

 

Więcej na stronie: www.marcinowewzgorze.pl

 

 

rzeszow marcinowe wzgorze sprzedane

Osiedle mieszkaniowe - "Bluszczańska Ogrody" - Warszawa ul. Bluszczańska

Bluszczańska Ogrody to komfortowy zespół mieszkalny w malowniczej części Mokotowa. Kameralne osiedle stanowią tylko cztery budynki w niskiej zabudowie otoczone terenami zielonymi, z wewnętrznym przestronnym dziedzińcem – ogrodem i placem zabaw dla dzieci. Dużymi atutami osiedla są wspaniałe położenie, dogodna komunikacja z innymi dzielnicami Warszawy oraz istniejąca już infrastruktura komunalna.

 

warszawa besta wizualizacja zakonczona
Współpracujemy ze szkołami:
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Przemyślu
Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu
Technikum Budowlane w Zespole Szkół nr 1 w Rzeszowie
Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej